რამაზ ხარშილაძის მემორიალურ ტურნირზე გორელებმა სხვადასხვა სინჯის მედლები მოიპოვეს
მონრეალის ოლიმპიური თამაშების პრიზიორის, ევროპისა და ყოფილი საბჭოთა კავშირის მრავალგზის ჩემპიონის, სპორტის დამსახურებული კლასის ოსტატის, რამაზ ხარშილაძის ხსოვნის ტურნირზე გორელებმა სხვადასხვა სინჯის მედლები მოიპოვეს.
შეჯიბრში 2012-2013 და 2014-2015 წწ. დაბადებული სპორტსმენები ასპარეზობდნენ.
გურამ პაპიტაშვილის სახელობის გორის ჭიდაობის კომპლექსური სპორტული სკოლის ძიუდოისტთაგან შეჯიბრის გამარჯვებულები ცოტნე შაქარაშვილი (38 კგ; 2012-2013 წწ.), ზურა გოგიაშვილი (50კგ; 2012-2013 წწ.), გიორგი ლოლოშვილი (55 კგ; 2012-2013 წწ.), ლაშა ჯოლბორდი (60კგ; 2012-2013 წწ.), გიორგი პიპანაშვილი (66 კგ; 2012-2013 წწ.), დავით ჯოლბორდი (+66კგ; 2012-2013 წწ.), ირაკლი კოპაძე (30 კგ; 2014-2015 წწ.), როლანდი ბალიაშვილი (38 კგ; 2014-2015 წწ.), გიორგი მურაჩაშვილი (42 კგ; 2014-2015 წწ.) და თაზო პაპიტაშვილი (+55 კგ; 2014-2015 წწ.) გახდნენ.
მეორე ადგილზე ნიკოლოზ დათუაშვილი (55 კგ; 2012-2013 წწ.), გიორგი ხანიშვილი (60 კგ; 2012-2013 წწ.), საბა კოკაური (66 კგ; 2012-2013 წწ.), ანდრია მუგასაშვილი (24 კგ; 2014-2015 წწ.), ნიკოლოზ ბუზალაძე (38 კგ; 2014-2015 წწ.), მათე ბედოშვილი (46 კგ; 2014-2015 წწ.), დემეტრე მახარაშვილი (50 კგ; 2014-2015 წწ.) და გეგა გეგელაშვილი (55 კგ; 2014-2015 წწ.) გავიდნენ.
ბრინჯაოს მედალს კი, გაგა მჭედლიძე (42 კგ; 2012-2013 წწ.), რატი როსტომაშვილი (42 კგ; 2012-2013 წწ.), ნიკოლოზ თაყაძე (46 კგ; 2012-2013 წწ.), მურმან ხადური (55 კგ; 2012-2013 წწ.), გიორგი ეშმაკურაშვილი (60 კგ; 2012-2013 წწ.), საბა გაგნიძე (66 კგ; 2012-2013 წწ.), ლექსო მაყიშვილი (+66 კგ; 2012-2013 წწ.), გიორგი სირბილაძე (30 კგ; 2014-2015 წწ. ) და ცოტნე ხარხელი (50 კგ; 2014-2015 წწ.) დაეუფლნენ.
რაც შეეხება შოთა ჩოჩიშვილის სახელობის გორის კომპლექსური სპორტული სკოლის სპორტსმენებს, მათ ანგარიშზე ოთხი მედალია.
ლევან თედეშვილმა (+66 კგ.) სპარეზობა მეორე ადგილით დაასრულა. თემურ ხუციშვილი (27 კგ.), გიორგი ჯაბახიძე (42 კგ.), ლუკა სურამელი (50 კგ.) კი შეჯიბრის ბრინჯაოს პრიზიორები არიან.
რამაზ ხარშილაძის მემორიალური ტურნირი ხაშურში ჩატარდა.